Sleva

Stůl BOESTOFTE s nastavitelnou výškou plyn 70×40 bílá | JYSK Výškově nastavitelné stoly

 3986.50  1969.80

Specifikace Typ Psací stůl Materiál ABS plast, HliníkHliník je lehký a elegentní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouz…

Katalogové číslo: F-125.PN620290 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Typ
Psací stůl
Materiál
ABS plast, HliníkHliník je lehký a elegentní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem.
, MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Ocel
Materiál
Nástavec: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Spodní část: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Boční stěna : ABS plast, Nohy: ABS plast, HliníkHliník je lehký a elegentní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem.
, Ocel
Ošetření
Práškový lakPráškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov.
, Neošetřené
Barva
Bílá
Vybavení
BezdrátovýProdukt funguje i bez zapojení do sítě pomocí kabelu. Díky tomu, že není omezen délkou kabelu, nabízí větší mobilitu a flexibilitu – můžete s produktem libovolně pohybovat a libovolně jej umístit.
, Přizpůsobení výšky
Včetně
Kolečka
Rozměry po složení
Šířka: 41 cm, Délka: 70 cm, Výška: 72-106 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 56 cm, Délka: 78 cm, Výška: 8 cm
Hmotnost
9 kg
Maximální zátěž
11 kg
Počet balení
1
Ekologický a zdravotní certifikát
FSC® MixProdukty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Stůl BOESTOFTE s nastavitelnou výškou plyn 70×40 bílá | JYSK Výškově nastavitelné stoly”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: