Sleva

Stůl ASSENTOFT s nastavitelnou výškou 70×130 bílá | JYSK Výškově nastavitelné stoly

 2926.56  1805.65

Specifikace Typ Psací stůl Materiál ABS plast, MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dře…

Katalogové číslo: F-125.PN620479 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Typ
Psací stůl
Materiál
ABS plast, MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, PP (polypropylen), Dřevotřísková deska, Ocel
Materiál
Nástavec: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Spodní část: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Boční stěna : ABS plast, Nohy: PP (polypropylen), Ocel, Povrch : MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
Ošetření
Práškový lakPráškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov.
, Neošetřené
Barva
Bílá
Vybavení
BezdrátovýProdukt funguje i bez zapojení do sítě pomocí kabelu. Díky tomu, že není omezen délkou kabelu, nabízí větší mobilitu a flexibilitu – můžete s produktem libovolně pohybovat a libovolně jej umístit.
, Přizpůsobení výšky
Rozměry po složení
Šířka: 70 cm, Délka: 130 cm, Výška: 75-117 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 76 cm, Délka: 138 cm, Výška: 18 cm
Hmotnost
36 kg
Maximální zátěž
10 kg
Počet balení
2
Ekologický a zdravotní certifikát
FSC® MixProdukty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Stůl ASSENTOFT s nastavitelnou výškou 70×130 bílá | JYSK Výškově nastavitelné stoly”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: