Sleva

SKIBET Ø120 + 4 HVIDOVRE sv. dub | JYSK Jídelní sestavy

 3025.05  1993.25

Specifikace Specifikace – Jídelní stůl SKIBET Ø120 sv. dub Typ Jídelní stůl Tvar Kulatý Materiál Kov, Dubová dýhaDřevěná dýha je …

Katalogové číslo: F-125.PN622057 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Specifikace – Jídelní stůl SKIBET Ø120 sv. dub
Typ
Jídelní stůl
Tvar
Kulatý
Materiál
Kov, Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska, Masivní dub
Materiál
Nástavec: Kov, Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska, Nohy: Masivní dub , Povrch : Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
Ošetření
Lakované
Barva
dub
Rozměry po složení
Průměr: 120 cm, Výška: 75 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 129 cm, Délka: 129 cm, Výška: 12 cm
Hmotnost
30 kg
Maximální zátěž
40 kg
Počet balení
2
Ekologický a zdravotní certifikát
FSC® MixProdukty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online.
Specifikace – Jídelní židle HVIDOVRE sv. dub/sv. šedá
Materiál
Pěna , Kov, Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Plast , Překližka , Polyester, Topolová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
Materiál
Sedadlo: Pěna , Kov, Překližka , Polyester, Topolová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Opěradlo: Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Překližka , Topolová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Nohy: Kov, Plast
Sedadlo
Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 25 kg/m³
Ošetření
Lakované
Čalounění
Sedadlo
Barva
světlý dub, světle šedá
Rozměry po složení
Šířka: 52 cm, Výška: 79 cm, Hloubka: 51 cm
Výška sedadla
45
Hloubka sedadla
41
Výška područky
65
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 53 cm, Délka: 58 cm, Výška: 52 cm
Hmotnost
11 kg
Testované do
110 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SKIBET Ø120 + 4 HVIDOVRE sv. dub | JYSK Jídelní sestavy”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: