Sleva

Regál HORBELEV 5 polic úzká černá | JYSK Knihovny/Regály

 3048.50  1500.80

Specifikace Materiál MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevot…

Katalogové číslo: F-125.PN621096 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Materiál
MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dřevotřísková deska, Ocel
Materiál
Přední strana : Ocel, Nástavec: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Ocel, Spodní část: MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Ocel, Boční stěna : Ocel, Nohy: Ocel, Zadní stěna : Ocel, Konstrukce: Ocel, Povrch : Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Police : MelaminMelamin je typ dekorační dýhy s odolným povrchem proti poškrábání. Je vyroben z velmi tenkých plastových fólií přilepených k dřevotřískové nebo MDF desce.
, Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
Barva
černá
Rozměry po složení
Šířka: 51 cm, Výška: 170 cm, Hloubka: 36 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 39 cm, Délka: 174 cm, Výška: 7 cm
Hmotnost
12 kg
Počet balení
1

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Regál HORBELEV 5 polic úzká černá | JYSK Knihovny/Regály”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: