Sleva

Regál BALLUM 3 police bambus | JYSK Knihovny/Regály

 2591.23  1500.80

Specifikace Materiál BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou …

Katalogové číslo: F-125.PN621051 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Materiál
BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
Materiál
Přední strana : BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
, Nástavec: BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
, Spodní část: BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
, Zadní stěna : BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
, Konstrukce: BambusBambus je přírodní materiál podobný dřevu, o kterém je známo, že je lehký a pevný. Čerstvý bambus je zelený, ale postupem času se přirozeně změní na světlejší žlutou barvu.
Ošetření
Matný lak
Barva
přírodní
Včetně
3 police
Rozměry po složení
Šířka: 37 cm, Výška: 107 cm, Hloubka: 32 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Rozměry v nesloženém stavu
Šířka: 33 cm, Délka: 110 cm, Výška: 8 cm
Hmotnost
8 kg
Maximální zátěž
15 kg
Počet balení
1

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Regál BALLUM 3 police bambus | JYSK Knihovny/Regály”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: