Sleva

Konferenční stolek RY 70×70 dub | JYSK Konferenční stolky

 2004.98  1313.20

Specifikace Typ Konferenční stolek Tvar Čtvercový Materiál Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí a…

Katalogové číslo: F-125.PN620880 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Specifikace
Typ
Konferenční stolek
Tvar
Čtvercový
Materiál
Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska
Materiál
Přední strana : Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska, Nástavec: Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska, Nohy: Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
, Dřevotřísková deska, Povrch : Dubová dýhaDřevěná dýha je vyrobena z tenkých vrstev masivního dřeva lepeného k dřevotřískové desce nebo MDF desce. Nabízí autentický vzhled masivního přírodního dřeva.
Ošetření
Matný lak
Barva
dub
Rozměry po složení
Šířka: 70 cm, Délka: 70 cm, Výška: 45 cm
Vzdálenost mezi nohami
64 cm,64 cm
Návod k sestavení
Nesestavené
Počet balení
1

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Konferenční stolek RY 70×70 dub | JYSK Konferenční stolky”
  • 100% Bezpečné Nakupování
  • Doprava Zdarma Od Kč 1400
  • Zabezpečené Nakupování SSL Šifrování
  • 20-30 Dní Záruka Vrácení
  • Platební Metody: